Направление 1 | Направление 2 |
---|---|
0 на маршруте | 0 на маршруте |
Hki Linja-Autoasema |
Hesperian Puisto |
Ooppera |
Kansaneläkelaitos |
Meilahden Sairaala |
Meilahdentie |
Munkkiniemen Aukio |
Lokkalantie |
Leppäsolmu |
Turvesolmu |
Nihtisilta |
Lommila |
Veikkola |
Lamminpääntie |
Puronsuuntie |
Palopolku |
Päivärinteentie |
Alitalontie |
Takkumäki |
Takkumäki |
Alitalontie |
Päivärinteentie |
Palopolku |
Puronsuuntie |
Lamminpääntie |
Veikkola |
Lommila |
Nihtisilta |
Turvesolmu |
Leppäsolmu |
Niemenmäki |
Munkkiniemen Aukio |
Meilahdentie |
Meilahden Sairaala |
Kansaneläkelaitos |
Töölön Kisahalli |
Hesperian Puisto |
Kansallismuseo |
Hki Linja-Autoasema |